1398/03/09 10:48
🔴🔴🔴دعوت فرماندار شهرستان شازند براي شركت مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس
مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند با صدور پیامی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛

مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند با صدور پیامی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
متن پیام بدین شرح است:

✅روز قدس یادگار بزرگ امام راحل عظیم الشأن انقلاب اسلامی است و ایشان فرمودند: "روز قدس، یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط  اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است".

✅بی شک رستاخیز شورنگیز و خیزش انقلابی ملل اسلامی و همبستگی جهانی مسلمانان هوشیار و عدالت جوی سراسر جهان در روز قدس، رویاهای صهیونیسم و استکبار جهانی را سخت آشفته می سازد و کاخ آرزوهای خام و دست نایافتنی آنان را در هم فرومی ریزد.

✅امسال نیز همچون سال های گذشته مردم غیور و انقلابی شهرستان شازند با شرکت فعال و حضور در راهپیمایی روز قدس، دیگر بار خروش قهرمانانه خویش را علیه اشغالگران غاصب قدس به نمایش گذارده و همگام و همدوش با هموطنان و سایر ملت های مسلمان دنیا، نفرت خود را از صهیونیسم ابراز می دارند و با  فریادهای مستحکم، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سرخواهند داد.

✅اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه ضیافت الهی از آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان شازند دعوت می کنم تا در راهپیمایی یوم ا... قدس حضور باشکوه داشته و انزجار خویش را از جنایات وقیحانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز کرده و وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس قدس شریف به نمایش گذارند.

مصطفی عرب
فرماندار شهرستان شازند

 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved