1398/03/09 10:39
🥇🥇🥇كسب رتبه اول شهرستان شازند در حوزه پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با حضور در دفتر فرماندار با اهدای لوح سپاس از مهندس مصطفی عرب فرماندار به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شازند تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز سه شنبه ۷ خردادماه، احمد ملک حسینی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با حضور در دفتر فرماندار با اهدای لوح سپاس از مهندس مصطفی عرب فرماندار به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شازند تقدیر کرد.
✅ملک حسینی در این نشست اظهار داشت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته شهرستان شازند، زرندیه و اراک رتبه اول تا سوم استان را در اقدامات صورت گرفته حوزه های پیشگیری، فرهنگی، برگزاری جلسات، اقدامات مقابله، درمان و  حمایت از تشکل‌های حوزه مبارزه با اعتیاد کسب نموده اند، که امیدواریم در سال ۹۸ هم ادامه داشته باشد.
✅ مهندس عرب فرماندار در ادامه افزود: در بحث برخورد و مقابله لازم است اقدامات بیشتری در راستای تقویت نیروی انتظامی بخصوص در محور ازنا-شازند ، محور اراک-توره، امکانات خودرویی و نیروی انسانی و... انجام شود.
✅فرماندار شهرستان شازند گفت: مهم‌ترین روش کاهش اعتیاد، استفاده از توان سازمانهای مردم نهاد و تشکل‌ها است که در این راستا می بایست استان مثل سال گذشته اعتبارات مناسبی هم به تشکل‌ها و هم به دستگاه های مربوطه اختصاص دهد.
✅مهندس عرب عنوان داشت: توجه ویژه به کمپهای ترک اعتیاد، مراکز اقامتی میان مدت دارای مجوز باید یکی دیگر از محورهای حوزه مبارزه با مواد مخدر شهرستان باشد.
✅فرماندار اظهار داشت: موضوع اشتغال و حمایت از افراد معتاد پس از باز پروری در دستور کار مسئولین مربوطه قرار گیرد.
✅فرماندار:از تمامی ادارات مربوط خصوصا نیروی انتظامی و پلیس موادمخدر، دادستانی،سپاه و نیروهای بسیج،نیروهای امنیتی، اداره بهزیستی،شبکه بهداشت، تشکلها و ... تقدیر و تشکر مینمایم.

 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved