1398/02/25 10:34
🔴🔴🔴آغاز به كار كارخانه محصولات لبني مالگا پس از مدتها تعطيلي
مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند از آغاز به کار کارخانه محصولات لبنی مالگا پس از مدتها تعطیلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه، مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند از آغاز به کار کارخانه محصولات لبنی مالگا پس از مدتها تعطیلی خبر داد.
وی اظهار داشت متاسفانه بدلایل مختلف شرکت محصولات لبنی مالگا که از جمله برندهای مهم حوزه تولید محصولات لبنی استان می باشد باحدود 60 نفر نیروی کارگری، اداری و مهندسی بیش از یکسال است تعطیل شده و نیروهای این شرکت بیکار شده بودند.
مهندس عرب افزود: بعد از پیگیری و رایزنی های متعدد و جذب سرمایه گذار اخیرا" این شرکت به فرد جدید و واجد صلاحیت واگذار و تحویل و تحول انجام شد. که امیدوارم تا پایان ماه مبارک رمضان بتوانیم این شرکت را به چرخه تولید شهرستان بازگردانیم.
فرماندار شهرستان شازند در ادامه گفت: تاکید مجموعه فرمانداری استفاده این شرکت و سایر شرکتها از جذب نیروی بومی است.
ایشان افزودند: با مذاکراتی که با سرمایه گذار این طرح انجام شد مقرر گردید علاوه به راه اندازی خط تولید این شرکت، طرح های توسعه ای نیز با مشارکت دهیاریها و سایر افراد علاقه مند در این شرکت تعریف و گسترش پیدا کند.
مهندس عرب در ادامه عنوان کرد: سیاست اصلی دولت و استاندار محترم  استان مرکزی، حمایت از تولید بالاخص راه اندازی واحدهای نیمه فعال است که در این شهرستان از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved