Portal_background_image

🔴🔴🔴 جلسه كميته فني اشتغال روستائي شهرستان شازند

جلسه کمیته فنی اشتغال روستائی شهرستان شازند به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز شنبه 1 تیرماه، جلسه کمیته فنی  اشتغال روستائی شهرستان شازند به ریاست مهندس عرب فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مهندس عرب در این جلسه اظهار داشت: سامانه کارا باز شده است و افراد و متقاضیان می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند. که در این راستا از همه کار آفرینان و علاقه مندان به ایجاد اشتغال در شهرستان دعوت می گردد از این فرصت مناسب برای توسعه و اشتغال استفاه کنند.
◀️فرماندار شهرستان شازند عنوان کرد: نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و ...) در حال حاضر تسهیلات پیش بینی شده تا سقف 50 میلیون تومان را پرداخت می نمایند. که از مجموع این طرح ها 74 مورد پرداخت شده است که از هر کدام حداقل 1 نفر اشتغال ایجاد شده است.
◀️وی در ادامه گفت: انتظار می رود با توجه به عملکرد قابل قبول شهرستان، امسال نیز کارگروه استانی سهم مناسبی از طریق اشتغال روستایی برای شهرستان شازند، افراد و علاقه مندان به ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در نظر بگیرند.
◀️مهندس عرب عنوان داشت: افزایش سهم بخش کشاورزی و توجه به بخشهای و سایر رشته ها (صنایع فلز، مرغداری ها، پوشاک و ...) از مهمترین درخواستها و پیشنهادات مجموعه شهرستان به دبیرخانه استانی این طرح می باشد.
◀️فرماندار در پایان اظهار داشت: راستی آزمایی و پایش طرحهای مصوب و اعتبارات پرداختی از طریق استان و شهرستان بصورت کامل انجام شده است که تنها 1 طرح دارای مشکل بوده که نشان از عملکرد مثبت و جامع این طرح در شهرستان شازند داشته است.

✅قابل ذکر است:
🔴221 طرح درسامانه به ثبت رسیده که در مجموعه 210 طرح به مبلغ 186 میلیارد ریال پرداخت گردیده است.
🔴ضمنا" مبلغ 340 میلیارد ریال طرحهای درخواستی شهرستان می باشد که مبلغ 220 میلیارد ریال آن مصوب گردیده است.
🛑 مجموعا از طریق طرح‌های اشتغال روستائی و مشاغل خانگی حدود ۵۰۰ شغل جدید در شهرستان  ایجاد شده است


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها