Portal_background_image

🔴🔴🔴پنجمين جلسه شوراي مديريت بحران شهرستان شازند

پنجمین جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان شازند به ریاست فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرماندار، بخشداران و اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز یکشنبه دوم تیرماه، پنجمین جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان شازند به ریاست مهندس عرب فرماندار و با حضور جمشیدی معاون عمرانی فرماندار، بخشداران و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
◀️در این جلسه در خصوص راهکارهای پیشگیری و مقابله با آتش سوزی در مراتع و مزارع و غرق شدگی در رودخانه ها، بندها و سدهای شهرستان و تشریح وظایف کلیه دستگاه ها بحث و تبادل نظر شد.
✅مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند ضمن تبریک روز اصناف و هفته قوه قضائیه و هفته صرفه جویی در مصرف آب اظهار داشت: با وجود بارندگی های بالا در سال جاری و افزایش مراتع و تالابها، خطر آتش سوزی و غرق شدگی در سال جاری بالاتر خواهد بود که نیازمند به برنامه ریزی برای پیشگیری و مقابله توسط کلیه دستگاه های عضو ستاد بحران می باشد.
✅وی در ادامه افزود: اداره منابع طبیعی با همکاری بخشداران، شهرداران و .... نسبت به تشکیل تیم های مقابله با آتش سوزی اقدام نماید.
✅فرماندار اظهار داشت: یکی از راهکارهای مناسب استفاده از توان مردمی و سازمانهای مردم نهاد است.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها