Portal_background_image

🔴🔴🔴حضور حماسي مردم انقلابي شهرستان شازند در راهپيمايي روز جهاني قدس

همزمان با سرار کشور وآخرین جمعه از ماه مبارک رمضان ، راهپیمایی روز جهانی قدس(میراث ماندگار امام راحل) در شهرهای و روستاهای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ امروز جمعه 10 خردادماه مصادف با بیست و هفت ماه مبارک رمضان، مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان شازند به همراه فرماندار، ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین، همزمان با سراسر کشور با حضور حماسی و پر شور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

✅مردم روزه‌ دار و ولایت‌مدار در 30 نقطه شهری و روستایی شهرستان شازند با لبیک به ندای حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب، صحنه‌های زیبایی از ولایت‌مداری، وفاداری به نظام مقدس اسلامی، حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین را به تصویر کشیده و یک‌صدا فریاد مرگ بر اسرائیل را سر دادند.

✅بر اساس این گزارش مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس سطح شهرستان شازند، مملو از مردمی  بود که به عشق مردم مسلمان، مظلوم و بی‌دفاع فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند و با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و با دهان روزه شعارهای مختلفی را در حمایت از مردم مظلوم سر دادند.

✅قشرهای مختلف مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان هم صدا با دیگر مسلمانان در روز جهانی قدس با شعارهای مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین ابراز داشته و با در دست داشتن پلاکارد و پرچم‌هایی در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار در این راهپیمایی شرکت کردند و فریاد مرگ بر اسرائیل را آن چنان سر دادند که لرزه بر اندام این رژیم غاصب انداخت.

✅روحانیون، دانشجویان، اساتید دانشگاه‌ها، ائمه جمعه و جماعات، مدیران و رؤسای ادارات و نهادها، مقام‌های سیاسی، امنیتی، نظامی و انتظامی، بسیجیان، ورزشکاران، در کنار بازاریان و جوانان و نوجوانان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، حمایت خود را از مظلومان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها