Portal_background_image

🌺🌺🌺پيام تشكر فرماندار از حضور پر شور مردم شهرستان شازند در راهپيمايي روز جهاني قدس

مهندس عرب فرماندار در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه شهرستان شازند در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ روز جمعه دهم خرداد ماه، مهندس عرب فرماندار در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه شهرستان شازند در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کرد.

🔴متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

✅روز جهانی قدس یادآور تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در این روز مهم انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حامیانش اعلام کنند.

✅بی شک این خروش انقلابی که در لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی(ره) و در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری شکل گرفت، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار شهرستان شازند ثبت کرد.

✅اينجانب به پاس اين حماسه بزرگ و باشكوه بر خود لازم مي دانم از حضور پرشور و شعور آحاد مردم شريف و انقلابي شهرستان شازند در راهپيمايي روز جهاني قدس تشكر و قدرداني نموده و امیدوارم با تداوم مقاومت و مبارزات قهرمانانه ملت مظلوم فلسطین و حمایت مستمر مسلمانان در آینده نزدیک، شاهد آزادی قدس شریف و نابودی وجود نامشروع صهیونیست غاصب باشیم.

مصطفی عرب 
فرماندار شهرستان شازند


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها