Portal_background_image

🌹🌹🌹ديدار با خانواده شهيد كريم نعمتي در شهر شازند با حضور فرماندار

همزمان با اولین روز از هفته گرامیداشت دولت با حضور فرماندار، امام جمعه شهر شازند و تعدای از مسئولین با خانواده معظم شهید کریم نعمتی در شهر شازند دیدار و گفتگو شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز شنبه 2 شهریورماه همزمان با اولین  روز از هفته گرامیداشت دولت با حضور مهندس عرب فرماندار، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر شازند، حیدری و جمشیدی معاونین فرماندار،سرهنگ مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و تعدای از مسئولین با خانواده معظم شهید کریم نعمتی در شهر شازند دیدار و گفتگو شد.

مهندس عرب در این دیدار تصريح کرد: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده هاي معزز آنان، عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورد.

 وی به هدف والا و پر ارزش شهدا از ايثار و مجاهدت در راه خدا اشاره كرد و اظهار داشت: اعتلاي ارزشهاي بلند اسلامي و پاسداري از ميراث گرانبهاي انقلاب آرمان شهدا بود.

فرماندار تاکيد کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي براي تلاش بيشتر در راه خدمتگزاري براي مردم، نيازمند دعاي خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار اين بزرگواران، انرژي و روحيه براي کار بيشتر مي گيرند.

وي گفت: پاسداشت شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های ناب دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سرکشی به خانواده های شهدا و ایثارگران را در برنامه های کاری خود قرار دهند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها