Portal_background_image

جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان شازند

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شازند به ریاست فرماندار و با حضور تعدادی از مسئولین مربوطه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز یکشنبه ۲۹ مهرماه، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شازند به ریاست مصطفی عرب فرماندار و با حضور جوکار سرپرست معاونت عمرانی و برنامه ریزی فرماندار، بخشداران، شهرداران تابعه و مدیران دستگاه های امدادی و خدمات رسان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
عرب فرماندار در این جلسه تاکید کرد کلیه شهرداران، دستگاه های اجرائی و خدمات رسان شهرستان می بایست آمادگی کامل در مقابل حوادث و بلایای طبیعی داشته باشند و با توجه به فرارسیدن فصل سرما و یخبندان ادارات راهداری و حمل نقل جاده ای، شهرداریها و دهیاری ها ضمن تامین تجهیزات، نمک و ماسه، ماشین آلات و نیروهای انسانی خود را جهت برف روبی تجهیز و آماده کنند.
وی در ادامه به جدی گرفتن آنفلانزای فوق حاد پرندگان اشاره کرد و تاکید نمود اداره دامپزشکی به کمک جهادکشاورزی از کلیه واحدهای مرغداری به طور مستمر نمونه گیری کنند تا ضمن جلوگیری از شیواآنفلانزا پرندگان در شهرستان درصورت بروز سریعاً اقدامات مقتضی صورت پذیرد .
عرب فرماندار شهرستان شازند در ادامه اظهار داشت: موضوع بیماری طاعون نشخوارکنندگان نیز از طریق ادارات مرتبط، محیط زیست و دامپزشکی مورد رصد قرار گیرد و دامهای کوچک حتما" واکسیناسیون شوند. ایشان همچنین از اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خواست اقدامات لازم در راستای اجرای روشنایی در محورها و رفع نقاط حادثه خیز بعمل آورد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها