Portal_background_image

پيام تسليت فرماندار شهرستان شازند در پي شهادت تعدادي از آتش نشانان حادثه ساختمان پلاسكو

فرماندار شهرستان شازند در پیامی شهادت تعدادی از آتش نشانان فداکار حادثه ساختمان پلاسکوی تهران را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ غلامعباس میرزائی فرماندار در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، در پیامی شهادت تعدادی از آتش نشانان فداکار حادثه ساختمان پلاسکوی تهران را تسلیت گفت.

متن پیام:

بسمه تعالی

حادثه تاسف بار سانحه آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران که منجر به ایجاد خسارت و تلفات جانی تعدادی از هم وطنانمان گردید موجب تاثر شدید شد.

این حادثه با تمام تلخیها و مرارتها، صحنه خلق حماسه و از خودگذشتگی آتش نشانانی گردید که جان شیرین خود را در راه خدمت به جامعه و مردم تقدیم نمودند، قهرمانانی که با شجاعتی وصف ناشدنی برای نجات جان همنوعان خود رهسپار میدان حادثه شدند و خود را در دود و آتش و آوار گرفتار نمودند تا همگان بدانند روح ایثار و حماسه توام با احساس مسولیت در نهاد و ضمیر مردم این مرز و بوم ریشه ای بس کهن داشته که در مواقع مقتضی به شکلی شگفت آور و تحسین برانگیز شکوفا می شود.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و ارج نهادن به این کار ارزشمند، این مصیبت را به مردم عزیز ایران خصوصا خانواده های داغدار آن عزیزان تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای شادی روح این قهرمانان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

غلامعباس میرزائی فرماندار شهرستان شازند


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها