Portal_background_image

پيام تبريك مصطفي عرب فرماندار به مناسبت روز جهاني عصاي سفيد

مصطفی عرب فرمانداردر پیامی روز جهانی عصای سفید را به روشن دلان ایران اسلامی ،بویژه روشندلان شهرستان شازند و خانواده های گرانقدرشان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ ‍‍  مصطفی عرب فرمانداردر پیامی روز جهانی عصای سفید را به روشن دلان ایران اسلامی ،بویژه روشندلان شهرستان شازند و خانواده های گرانقدرشان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است

 

  بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و سوم مهرماه، برابر پانزدهم اکتبر، روز جهانی عصای سفید نام گذاری شده است که به همین مناسبت تبریک و گرامی داشت فراوان خود را به محضر همه روشن دلان عزیز ایران و خانواده های گرانقدرشان تقدیم بدارم.

 

این روز بهانه ای است که سلامی دوباره بفرستم به روشندلان جامعه به آنها هر چند دیدگانشان نمی بیند اما قلبشان پر است از بصیرت و بینایی.

 

به رسميت شناختن افراد نابينا به عنوان اعضاء مفيد و موثر جامعه و لزوم دستگيري از آنان در فرهنگ ديني و ملي ما اهميت بسزايي دارد؛همه افراد حتی آنهایی كه از سلامت جسمی برخوردار هستند دارای نقص هستند و داشتن سلامت جسمی برای نیل به اهداف متعالی كافی نیست و باید روحیه امید بخشی و امید آفرینی در وجود فرد باشد.

 

باید معلولان به داشتن استقلال و ایستادن روی پای خود باور داشته باشند و با امید به آینده در افقی روشن و امیدوار گام بردارند ؛ باید باور داشته باشیم روشندلان عزیز بخش بزرگ، زنده و پویای جامعه هستند و بایست با این عزیزان همنشین بود تا به هوش سرشارشان پی برد.

اين جانب فرارسيدن اين روز را به تمامي روشندلان و روشن ضميران عزيز صميمانه تبريک عرض نموده و اميدوارم در پرتو همدلي و همياري در پرتو تعاليم اسلامي و اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بتوانيم در تعالي و پيشرفت اين عزيزان و سرمايه هاي ارزشمند ميهن اسلامي مان سهيم باشيم.

مصطفی عرب

فرماندار شهرستان شازند


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها