Portal_background_image

پيام تبريك فرماندار به مناسبت 14 تير ماه روز شهرداري و دهياري

فرماندار با صدور پیامی، 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان شازند تبريك و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ غلامعباس میرزائی فرماندار با صدور پیامی، 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی سطح شهرستان شازند تبريك و تهنیت گفت.

متن پیام:

بسمه تعالی

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در سیستم مدیریتی جدید می باشد چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.

روز چهاردهم تیرماه توسط  شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها،‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، به عنوان "روز شهرداری و دهیاری" در سالنامه رسمی کشور درج گردیده است. این مهم همه ساله ، فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجليل از خدمات  بدون چشم داشت کارگزاران  مردم در عرصه های مدیریت  شهری و روستایی می باشد .  این عزیزان  در شهرها  و روستاها  با عزمی جزم  در حال خدمات رسانی مطلوب و  فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات صحیح و لازم  فضایی   مناسب ،  پویا  و پر  نشاط را برای  زندگی و کار شهروندان  و روستائیان فراهم نمایند و با ارائه خدمات  و دستاوردهای دولت به عموم مردم به ویژه  اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای مدیریتی توام با تدبیر  به منظور برقراری عدالت و پیشرفت  باعث ارتقاء سطح زندگی ، رضایتمندی و امیدواری  مردم شوند. اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران محترم شهرستان  شازند تبريك عرض  می نمایم و از درگاه خداوند منان   توفیق روز افزون  در جهت ایجاد رفاه  و آسایش عمومی و ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات به مردم نجیب این شهرستان  را خواستارم.

غلامعباس میرزائی

فرماندار شهرستان شازند


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها