Portal_background_image

همايش دهياران و روساي شوراهاي اسلامي بخش سربند با حضور فرماندار

همایش دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش سربند با حضور فرماندار، سرپرست معاونت فرمانداری، بخشدار سربند و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ عصر روز سه شنبه یکم آبان ماه همایش دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش سربند با حضور مصطفی عرب فرماندار شازند، جوکار سرپرست معاونت عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری،مددی بخشدار سربند، کریمی مدیر جهادگشاورزی شهرستان و طاهر رئیس اداره آب و فاضلاب روستائی شهرستان  در محل سالن یادگار امام شهر هندودر برگزار شد.
 در این نشست ابتدا  مددی بخشدار سربند مطالب و گزارشی از بخش ارائه سپس 5 نفر از دهیاران و شوراهای بخش سربند و شهر هندودر مسائل و مشکلات  را بالاخص در دو حوزه آب و کشاورزی مطرح کردند.
سپس مدیران جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب روستائی توضیحاتی درخصوص اقدامات صورت گرفته و همچنین سوالات و مشکلات مطروحه ارائه نمودند.
مصطفی عرب  که حدود ۱ ماه نیم از تصدی وی در پست فرماندار شهرستان شازند میگذرد بیش از ۱۰ بار به بخش سربند سفر کرده و مسائل و مشکلات این بخش را از نزدیک مورد بررسی قرار داده است
فرماندار با اشاره به موضوع تامین آب پایدار برای روستاهای این عنوان کرد: یکی از 5 اولویت برنامه های فرمانداری و ادارات مربوطه در شهرستان تامین آب شرب پایدار در این بخش است که در این راستا استاندار محترم سال گذشته کلنگ آب سانی به روستاهای این بخش را به زمین زده لذا تمام تلاش خود را برای اجرای این طرح انجام خواهیم داد.
وی افزود در این راستا طرحی فوری برای آبرسانی به 11 روستای این بخش تهیه شده که در صورت اخذ مجوز لازم از آب منطقه ای استان و تامین اعتبار لازم میتوان در اسرع وقت این پروژه را به سرانجام رساند.
عرب در ادامه اظهار داشت: با توجه به برودت هوا در بخش سربند و گذر از فصل کاشت محصولات کشاورزی اداره جهاد کشاورزی و تعاون روستایی تمام تلاش خود را برای توزیع کود شیمائی بین کشاورزان انجام دهند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها