Portal_background_image

هفتمين جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي شهرستان شازند

هفتمین جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان شازند به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری هرستان شازند؛ مصطفی عرب فرماندار در هفتمین جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان شازند که با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد؛به لزوم احداث کتابخانه های عمومی در روستاهای بالای 1000 نفر جمعیت و ایجاد ایستگاه مطالعه در اماکن عمومی و مکانهای پر تردد از جمله نانوایی ها، مراکز درمانی و بیمارستانها، خودرو های حمل و نقل بین شهری و.... در راستای ارتقائ فرهنگ مطالعه و کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.
وی همچنین  نقش خانواده؛ مهدهای کودک، مدارس، رسانه ها و در راستای افزایش سرانه مطالعه و کتابخوانی را بسیار موثر دانست.
در ادامه عرب فرماندار در خصوص دستور کار کمیته مناسب سازی به موضوعات انجام پروژه های عمرانی در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: کلیه مجتمع های عمومی و اداری ؛ بانکها؛ مکانهای مذهبی مثل امامزاده ها و همچین پیاده راهها  باید مطابق با استانداردهای لازم مناسب سازی  شوند و اداره بهزیستی موظف است این موضوع مهم را در راستای خدمات رسانی بهتر به معلولین و جانبازان و سالمندان و... پیگیری و گزارشات لازم را در جلسات ارائه نماید.
در پایان جلسه مناسب سازی اماکن متبرکه از جمله امامزادگان واجب التعظیم آستانه، امامزاده سورانه و... مورد بررسی قرار گرفت و عرب فرماندار دستورات لازم را به اداره مربوطه ابلاغ نمود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها