Portal_background_image

نشست رئيس هيات فوتبال استان مركزي با فرماندار شهرستان شازند

رئیس هیات فوتبال استان مرکزی به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال شهرستان با حضور در دفتر فرماندار با فرماندار شهرستان شازند و معاون عمرانی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز جمعه سوم خردادماه، غفاری رئیس هیات فوتبال استان مرکزی به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال شهرستان با حضور در دفتر فرماندار با مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند و جمشیدی معاون عمرانی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

✅غفاری رئیس هیات فوتبال استان مرکزی در این نشست عنوان کرد: آمادگی داریم امتیاز تیم های لیگ های کشوری را برای شازند اخذ نماییم.

✅وی اضافه کرد: شهرستان شازند ظرفیت بسیار خوبی در عرصه ورزش بویژه فوتبال و فوتسال دارد 

✅در ادامه مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند اظهار داشت: در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی صنایع و همچنین توجه شهرداری ها به موضوعات فرهنگی و اجتماعی بویژه ورزش در صدد هستیم که از این ظرفیت ها برای توسعه ورزش همگانی،قهرمانی و حرفه ای استفاده نماییم 
✅فرماندار گفت: هماهنگی ها و تعاملات بسیار خوبی با صنایع و برخی شهرداری های شهرستان برای کمک به ورزش خصوصا ورزش هایی چون فوتسال، فوتبال و دو میدانی صورت پذیرفته است.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها