Portal_background_image

نشست تشكلهاي بخش كشاورزي و جمعي از بهره برداران با فرماندار و رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان

تشکلهای بخش کشاورزی و جمعی از بهره برداران طی نشستی با فرماندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی که با حضور تعدادی از مسولین در خصوص مسائل و مشکلات بخش کشاورزی بحث و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز شنبه 18 خردادماه، تشکلهای بخش کشاورزی و جمعی از بهره برداران  طی نشستی با مهندس عرب فرماندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی که با حضور معاونین سازمان جهاد کشاورزی و مدیر شهرستان ،معاون عمرانی فرماندار، بخشداران، روسای ادارات مربوطه و رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ در خصوص مسائل و مشکلات بخش کشاورزی بحث و گفتگو کردند.
در این نشست 10 نفر از نمایندگان تشکلها و بخش های مختلف کشاورزی (زراعت، باغبانی، پرورش ماهی، زنبورداری، دامداری و ...) مسائل و مشکلات حوزه خود را مطرح نمودند.
مهندس آنجفی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اظهار داشت: امسال 2 برابر سال گذشته اعتبارات بخش قنوات، کانالها، جاده های بین مزارع و ... شهرستان شازند را تخصیص خواهیم داد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اضافه کرد: موضوع آموزش و ترویج در بخش کشاورزی می بایست مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند نیز در این جلسه عنوان کرد با توجه به پوشش گیاهی بسیار خوب در مراتع شهرستان هم ادارات مربوطه، دهیاران، شوراهای، شهرداران، کشاورزان و همه مردم کمک کنند که از بروز آتش سوزی در مراتع جلوگیری بعمل آید.
فرماندار شهرستان شازند اظهار داشت: کشاورزی اولویت اصلی حوزه اقتصادی شهرستان شازند می باشد. در دوره های گذشته و امسال نیز عمده تسهیلات اشتغال روستایی به بخش کشاورزی و صنایع وابسته تخصیص داده خواهد شد.
مهندس عرب عنوان داشت: افزایش قیمت محصولات کشاورزی و دامی، فرصت مغتنم ایست برای کشاورزان و باید از این فرصت برای توسعه بخش کشاورزی استفاده کرد.
وی گفت: سیلوها و مراکز خرید گندم شهرستان شازند آماگی کامل جهت خرید و پرداخت وجوه مربوطه را دارند.
فرماندار شهرستان شازند در پایان تاکید کرد: باتوجه به ظرفیت ها و زمینه های مساعد بخش کشاورزی شهرستان، لازم است سازمان جهادکشاورزی استان و همچنین سایر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان نگاه ویژه ای به این بخش داشته باشند و از این ظرفیت برای توسعه همه جانبه شهرستان به نحو مطلوب تری استفاده نمایند.                                                                                                                                                                                      

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها