Portal_background_image

نشست با موضوع "طرح استفاده از پساب شهر مهاجران براي مصارف صنعتي در پتروشيمي شازند"

نشست با موضوع "طرح استفاده از پساب شهر مهاجران برای مصارف صنعتی در پتروشیمی شازند" با حضورآقازاده استاندارمرکزی،زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، عرب فرماندار شهرستان شازند و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز سه شنبه یکم آبان ماه، نشست با موضوع "طرح استفاده از پساب شهر مهاجران برای مصارف صنعتی در پتروشیمی شازند" با حضور آقازاده استاندار مرکزی، زندیه وکیلی معاون امور هماهنگی امور عمرانی استانداری، مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند، مدیر عامل شرکت پتروشیمی شازند، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مرکزی و مدیرعامل آب منطقه ای استان مرکزی و شهردار و شورای اسلامی شهر مهاجران در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

مصطفی عرب فرماندار در این نشست اظهار داشت: برای جلوگیری از بحران آب دشت شازند باید به فکر منابع آبی جایگزین بخصوص استفاده از پساب فاضلاب های شهری باشیم.

وی عنوان کرد: صنایع شهرستان خصوصا شرکت‌های پتروشیمی و پالایشگاه می بایست با حمایت و سرمایه گذاری در طرحهای فاضلاب شهری میزان برداشت آبهای زیرزمینی را کاهش نمایند.

فرماندار شهرستان شازند در ادامه بیان کردند: تجهیز، نوسازی و تکمیل تصفیه  خانه شهر مهاجران و همچنین راه اندازه و بهره برداری از تصفیه خانه شهر شازند یکی از اولویت‌های مهم شهرستان در سال جاری می باشد که اولویت بعدی در این راستا استفاده از پساب فاضلاب شهری در آبیاری فضای سبز شهری است که کمک شایانی در کاهش برداشت آبهای زیرزمینی خواهد شد.

عرب فرماندار در پایان این جلسه گفت: امیدواریم با عقد قرارداد فی مابین شرکت پتروشیمی و شرکت آب و فاضلاب شهری در آینده نزدیک شاهد کاهش مصرف آبهای زیرزمینی و همچنین سرمایه گذاری مطلوب بخش صنعت در حوزه آب و فاضلاب باشیم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها