Portal_background_image

مراسم معارفه شهردار شازند با حضور فرماندار و مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مركزي

طی مراسمی با حضور فرماندار و مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مركزي شهردار شازند معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ عصر روز دوشنبه 29 آبان ماه طی مراسمی با حضور غلامعباس میرزائی فرماندار، قربانی مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مركزي و تعدادی از مسئولین شهرستان شعبانی بعنوان شهردار شازند معرفی شد.

حسن قربانی مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مركزي در آیین معارفه شهردار جدید شهر شازند ضمن تبریک به شعبانی  گفت: شهردار باید با تمام دستگاهها و ادارات و نهادها تعامل و همکاری لازم را داشته باشد.

وی در خصوص موضوع آلایندگی افزود: 20 ماه است که حق آلایندگی صنایع شهرستان در شازند حذف شده که قابل پیگیری است و از طریق مشاوره می توان حق و حقوق مربوط به این موضوع را برگرداند.

مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مركزي با بیان اینکه مسئله ارزش افزوده باید مورد توجه و پیگیری قرار گیرد اظهار کرد: یکی از موارد مهم که باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد مسئله سرمایه گذاری مشارکتی است که تا کنون در سطح استان هزار و 134 میلیارد تومان سرمایه گذاری مشارکتی انجام شده است.

قربانی یادآور شد: درآمد پایدار در شهرداری ها نیز ارتباط مستقیم با سرمایه گذاری مشارکتی دارد و لازم است که در دستور کار شهرداری باشد.

در این مراسم طی حکمی از سوی علی آقازاده استاندار مرکزی، حشمت اله شعبانی به عنوان شهردار شازند معرفی شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها