Portal_background_image

سرپرست دفتر نظارت و بازرسي انتخابات شهرستان شازند: قانون اساسي وظيفه صيانت از اسلاميت و جمهوريت نظام را بر عهده شوراي نگهبان نهاد.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات ( شورای نگهبان شهرستان شازند) گفت: قانون اساسی وظیفه صیانت از اسلامیت و جمهوریت نظام را بر عهده شورای نگهبان نهاد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز دوشنبه 26 تیر ماه، حجت اله نجفی سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات( شورای نگهبان شهرستان شازند) در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ضمن تبریک و گرامیداشت سی و هفتمین سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی که با رهبری مردی الهی و مجاهدانی خستگی ناپذیر در بهمن 57 به ثمر نشست در 12 فروردین 58 با رای اعتماد قاطع مردم به جمهوری اسلامی تثبیت شد و ضمن انهدام کاخ ستگران و رژیم وابسته به جهانخواران، امیدی در دلهای آزادگان و حق جویان سراسر دنیا به وجود آورد.

وی افزود: جمهوری اسلامی با ارائه الگوی جدید مبتنی بر توحید و مردم سالاری دینی خط بطلانی بر الگوی نظام های استکباری حاکم در دنیا کشیدو راه و روش صحیح رسیدن به سعادت واقعی بشریت را نوید داد.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان شازند عنوان کرد: قانون اساسی وظیفه خطیر پاسداری از این میثاق ملی و نیز صیانت از اسلامیت و جمهوریت نظام را بر عهده شورای نگهبان نهاد. نظارت بر انتخابات ها نیز در راستای همین ماموریت مهم بر عهده شورای نگهبان گذاشته شد تا مناصب و نهادهای اساسی کشور از نفوذ نااهلان و نامحرمان مصون بماند.

نجفی بیان کرد: در سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای نگهبان اعضای این نهاد بار دیگر بر اهتمام خود برای پاسداری از اسلامیت و جمهوریت نظام تاکید می کنند و به درگاه خداوند متعال شکر گذارند که توانسته اند پس از پیروزی انقلاب اسلامی با اتکا به خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین(ع)، توفیق پاسداری از شرع مبین اسلام و قانون اساسی و نظارت مستقل، موثر و کارآمد بر انتخابات را داشته باشند.

وی در پایان از شرکت با شکوه و پر رنگ و حداکثری مردم و مسئولان و دست اندرکاران انتخابات تقدیر و تشکر نموده و برای همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی صحت و سلامت کرد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها