Portal_background_image

دومين جلسه شوراي اداري شهرستان شازند در سال رونق اقتصادي

دومین جلسه شورای اداری شهرستان شازند در سال رونق اقتصادی به مناسبت گرامیداشت فاجعه خونین هفتم تیر و سالگرد شهادت شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز یکشنبه ۹ تیرماه،دومین جلسه شورای اداری شهرستان شازند در سال رونق اقتصادی به مناسبت گرامیداشت فاجعه خونین هفتم تیر و سالگرد شهادت شهید بهشتی به ریاست مهندس عرب فرماندار  و با حضور مهندس ابراهیمی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه شهرستان، رئیس داگستری و داستان عمومی و انقلاب شهرستان و مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مهندس عرب فرماندار در این جلسه  با اشاره به اینکه بخش مهمی از تولید، اشتغال و رفاه مردم با موضوع گردشگری حل خواهد شد تصریح کرد: در بحث گردشگری شهرستان نیاز به کار بیشتری دارد و باید اولویت مهم برنامه ها در سال جاری موضوع گردشگری باشد.

وی در ادامه  یاد و خاطره فاجعه خونین هفتم تیر و سالگردشهادت شهید بهشتی را گرامی داشته و هفته قوه قضایئه را به تلاشگران این عرصه و مردم قانونمند شهرستان شازند تبریک گفت و افزود : وظیفه ی همه ما و مردم پیشگیری در حوزه همه جرایم است تا کاهش پرونده های دادگستری را به دنبال داشته باشیم.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها