Portal_background_image

جلسه هيات امناي ستاد بازسازي عتبات عاليات شهرستان شازند

جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شازند با حضور فرماندار و ریس عتبات عالیات استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز چهارشنبه 5 دیماه، جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شازند با حضور مصطفی عرب فرماندار شهرستان و نجفی نظام آبادی ریس عتبات عالیات استان، فاضلی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات، سرپرستان معاون فرمانداری و جمعی از مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه رئیس ستاد بازسازی شهرستان شازند ضمن خیر مقدم به جناب آقای مهندس نجفی نظام آبادی ریاست محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی و هیئت همراه و تشکر از زحمات فرماندار محترم و اعضای هیئت امنای ستاد شهرستان گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در شهرستان ارائه نمودند و بر پایی فرهنگ عاشورا را زنده نگه داشتن شیعه دانسته و این امر را به برکت حرم های مطهر امامان معصوم (ع ) دانستند.
همچنین در این جلسه  مهندس نجفی نظام آبادی ریاست محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی ضمن تشکر از زحمات مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند و اعضای محترم هیئت امنای ستاد شهرستان فرمودند : فعالیت برای
 عتبات را وظیفه هر شخصی دانسته و خاطرنشان کردند برای کار عتبات برکسی منتی نیست. 
مهندس نجفی با تشریح فعالیت های انجام گرفته از طرف ستاد اذعان کردند : بازسازی در عتبات در شرف انجام بوده و ستاد برنامه های خود را در راستای طرح توسعه حرم های مطهر عسکریین (ع ) در سامرا ، صحن حضرت امام رضا (ع ) در کاظمین ، طرح سفینه النجات و صحن عقیله بنی هاشم در کربلا در حال احداث دارد. 
ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی به بزرگترین پروژه جهان اسلام بنام صحن حضرت زهرا (س ) با زیر بنای ۲۲۰ هزار متر مربع اشاره کردند و فرمودند : با همت خیرین و مردم  ولایتمدار ایران اسلامی  کار صحن امسال به مراحل پایانی خود می رسد که استان مرکزی در این پروژه نقش بسزایی داشته و امیدواریم با کمک شما مسئولین و اعضای محترم هیئت امنای ستاد در پروژه طرح  توسعه حرم امام حسین(ع ) مثل سالهای قبل نفس بسزایی داشته باشیم.
مهندس عرب فرماندار شهرستان شازند در این‌جلسه ضمن خیر مقدم به مهندس نجفی نظام آبادی و هیئت همراه و حاضرین جلسه بر لزوم فعالیت میدانی تمام دستگاهها برای جذب وجوهات مردمی تاکید کرده و مناسبت های دینی را بهترین زمان برای اجرای این‌کار عنوان کردند .
فرماندار شازند در ادامه افزود : ساخت عتبات عالیات هم از نظر معنوی و هم از نظر مادی برای کشور مهم است و از آنجایی که مردم شهرستان شازند علاقه ویژه ای از دیرباز به ائمه اطهار (ع ) دارند در جهت کمک به بازسازی حرمها در استان به همت مسئولین و اعضای هیئت امنای در سال ۹۷ رتبه برتر را در استان کسب نمایند.

 در پایان این جلسه حکم اعضای محترم هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شازند توسط ریاست محترم ستاد، فرماندار محترم ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین مرادی معاونت روحانیون ستاد تقدیم این عزیزان گردید. 

در این جلسه طی حکمی مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند به عنوان نائب رئیس هیئت امناء شهرستان منصوب گردید.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها