Portal_background_image

جلسه ستاد هماهنگي و برنامه ريزي راهپيمايي روز قدس و انتفاضه

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس و انتفاضه به ریاست معاون سیاسی فرماندار و با معاون عمرانی فرماندار، حضور بخشداران تابعه و تعدادی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس و انتفاضه به ریاست حیدری معاون سیاسی فرماندار و با جمشیدی معاون عمرانی فرماندار، حضور بخشداران تابعه و تعدادی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

✅ این جلسه به منظور هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که بنا به صدور پیام تاریخی حضرت امام راحل (ره) به روز جهانی قدس و برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری شده است برگزار گردید.

◀️ حیدری معاون سیاسی فرماندار در این جلسه با اشاره به اینكه راهپیمایی امسال روز قدس، از سایر سال‌ها متمایزتر است گفت: روز قدس روز انزجار عمومی از غاصبان فلسطین و دفاع از اسلام و ارزش های والای انسانی است اظهار داشت: همه مسئولین دستگاه‌های اجرایی و ادارات باید از همه توان و ظرفیت، جهت برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس استفاده نمایند و بستر و شرایط لازم را به منظور حضور پرشور و حداکثری مردم ولایتمدار فراهم نمایند.
◀️ معاون سیاسی فرماندار در ادامه برضرورت اطلاع رسانی توسط رسانه ها و فضای مجازی را در برگزاری راهپیمایی روز قدس مهم و ضروری برشمرد و گفت با همکاری صورت گرفته بین ادارات شهرستان تمام تدابیر امنیتی و نظامی برای برگزاری هرچه باشکوه تر روز قدس انجام شود.

◀️ در پایان اعضای حاضر در جلسه پیرامون چگونگی هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی روز قدس مطالبی را بیان نموده و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

✅ همچنین ساعت شروع مراسم راهپیمایی در شهر شازند راس ساعت ۱۲ روز جمعه دهم خردادماه  و به شرح مسیرهای ذیل می‌باشد: 
میدان امام خمینی(ره)_خ امام خمینی(ره)- میدان نماز_خ شهید مطهری_چهار راه جمهوری_خ جمهوری_میدان امام حسین(ع)_خ انقلاب تا مصلی شهر شازند


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها