Portal_background_image

جلسه ستاد بازسازي و نوسازي مناطق سيل زده شهرستان شازند

دومین جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده شهرستان شازند به ریاست فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رئیس بسیج سازندگی استان مرکزی وجمعی از مسئولین مربوطه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز سه شنبه ۴ تیرماه دومین جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده شهرستان شازند به ریاست مهندس عرب فرماندار و با حضور جمشیدی معاون عمرانی فرماندار،مهجوری فرمانده سپاه،اکبری رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،محترمی رئیس بسیج سازندگی استان مرکزی وجمعی از مسئولین مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
✅در این جلسه مهندس عرب ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت با توجه به حجم بارندگی های اخیر در شهرستان و علی رغم مدیریت بحران مناسب در برخی نقاط به دلیل فرسوده بودن ساختمان ها و تاسیسات مشکلاتی در شهر و روستا پیش آمد.
✅وی افزود: بازسازی مناطق سیل زده باعث رفع آسیب ها در شهرستان و از طرفی ایجاد اشتغال خواهد شد که خود یک ظرفیت اقتصادی است.
✅فرماندار اظهار داشت همکاری در مراحل مختلف بازسازی از جمله آوار برداری،صدور اسناد و مجوز ها ارائه تسهیلات و ساخت و ساز باعث سرعت گرفتن کار خواهد شد.
✅ مهندس عرب در آخر جلسه گفت:برای شروع بازسازی جامعه هدفی انتخاب شده که بیشترین نیاز را دارد و برای خدمت به آنان باید تلاش نماییم،استفاده از ظرفیت خیرین منطقه نیز یک راهکار مناسب برای بهروری است.
✅در این جلسه جمشیدی نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم و تشکر از اعضا اظهار داشت با توجه به بارندگی های فروردین ماه سال جاری که باعث بروز برخی خسارات به ساکن روستایی و اراضی کشاورزی و...شد،دولت در قالب کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از سیل اقدام به بازسازی و نوسازی مناطق مذکور از طریق ارائه تسهیلات، کمک به آواربرداری، رایگان نمودن صدور مجوزهای ساخت و ساز،پذیرش ضمانت زنجیره ای و...نموده است.
✅وی در ادامه گفت: در این راستا انتظار میرود با همکاری دستگاه های عضو کارگروه بخشداران،شهرداران و دستگاه های حمایتی(کمیته امداد_بهزیستی) و بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهرستان شازند در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات و خرابی های مذکور اقدام گردد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها