Portal_background_image

برگزاري دهمين جلسه شوراي اداري شهرستان شازند در سال جاري

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، دهمین جلسه شورای اداری شهرستان شازند در سال جاری به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم در مجلس، ائمه جمعه شازند، آستانه و مهاجران و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان شازند؛ صبح امروز سه شنبه 19 بهمن ماه و همزمان با هشتمین روز از برنامه های دهه مبارک فجر، دهمین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری به ریاست غلامعباس میرزائی فرماندار و با حضور علی ابراهیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه شازند، آستانه و مهاجران و جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شازند در این جلسه گفت: هیچ ملتی در دنیا مثل ملت ایران هوشمندانه نسبت به افتخارات ملی خود پایبند نبوده و همگی باید در صیانت از ارزشها، آرمانها، دستاوردها و خون شهدای عزیزمان در صحنه باشیم.

غلامعباس میرزائی تصریح کرد: دهه فجر سند افتخار ملت ایران و فرصتی برای نشان دادن چهره انقلاب اسلامی به جهانیان است.

وی در ادامه به موضوعات شهرستانی اشاره و بیان کرد: در خصوص کارخانه قند، اقدامات و جلساتی انجام شده و در جهت رسیدگی هرچه سریعتر به این موضوع، مسئولان شهرستان تمام تلاش خود را به کار بسته اند.

میرزائی با بیان اینکه هرچه قدر به اشتغال شهرستان بیفزاییم از معضلات کاسته خواهد شد، تصریح کرد: پیگیری هایی نیز در خصوص آزمون پتروشیمی شازند انجام شد و شرایطی که در آزمون در نظر گرفته شده بود با جلسات برگزار شده، تغییراتی اعمال شد.

وی در ادامه به موضوع در پیش بودن انتخابات اشاره کرد و گفت: در خصوص انتخابات همه مسئولان باید پای کار باشند و در جهت اجرای هرچه بهتر و باشکوه تر انتخابات قدم بردارند و هیچ ارگانی حق استفاده از تجهیزات و امکانات اداره متبوع خود، له یا علیه کسی ندارد.

امام جمعه شهر مهاجران هم در این جلسه با اشاره به لزوم آشنایی نسل جدید با انقلاب و دستاوردهای آن ادامه داد: امام خمینی(ره) همواره بر وحدت تاکید داشتند و امروز مسئله اصلی در کشور ما حفظ وحدت است که باید همه مسئولان در هر جناحی به آن توجه کنند.

 حجت الاسلام نیکزاد با تاکید بر حفظ شخصیت و عزت جمهوری اسلامی گفت: گذشته ذلت‌بار کشور را فراموش نمی‌کنیم اما اینکه امروز در هر گوشه از جهان حرفی از ایران به میان می‌آید دارای شخصیت و عظمت و قدرت هستیم.

وی همچنین به اهداف شوم دشمن برای ازهم پاشی نهاد خانواده اشاره و تاکید کرد: ابزار ماهواره به عنوان سلاح فرهنگی غرب با پخش برنامه هایی با ترویج فرهنگ و زندگی غربی سعی در بی هویت ساختن فرهنگ اسلامی و ایرانی دارد تا از این بتواند فرهنگ خود را جایگزین آن نماید.

نماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای گره زدن نسل جدید انقلاب با آرمان ها و ارزشهای انقلاب و امام راحل است چرا که بخش اعظم جامعه ما را همین نسل جدید انقلاب تشکیل می دهند.

علی ابراهیمی با تاکید بر همدلی مسئولین و مردم ادامه داد: مسئولان باید نسبت به رفتار خود توجه داشته باشند، چرا که هرگونه رفتار ما را به پای انقلاب می نویسند.

 وی بیان کرد: با توجه به اهمیت روز 22 بهمن ماه، از همه مردم ولایی و انقلابی شهرستان شازند دعوت می کنیم که در این روز بزرگ به خیابانها آمده و در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کنند.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها