Portal_background_image

برگزاري اولين جلسه ستادگراميداشت هفته دولت شهرستان شازند به رياست رجبي فرماندار شهرستان شازند

اولین جلسه ستادگرامیداشت هفته دولت شهرستان شازند به ریاست رجبی فرماندار شهرستان شازند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند:

عصر روز یکشنبه مورخ ۱۲مرداد۱۳۹۹ اولین جلسه ستادگرامیداشت هفته دولت شهرستان شازند به ریاست رجبی فرماندار شهرستان شازند و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و اعضای عضو ستاد تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا اعضای ستاد گزارشی از روند اقدامات و فعالیت های در حال انجام و اهم برنامه های هفته دولت اداره متبوع خود را اعلام نمودند

سپس حسین رجبی فرماندار شهرستان گفت: با اشاره به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر گفت :  برنامه های متنوع و پروژه های متعددی برای هفته دولت امسال تدارک دیده شده است که از روز شنبه مورخ ۱ شهریور  آغاز و بیش از ۱۴۰  عنوان برنامه در طول یک هفته افتتاح ، کلنگ زنی و بهره برداری خواهد شد.

رجبی در ادامه اظهار داشت :

دستگاههای اجرایی موظفند ضمن اعلام و پیگیری پروژه هایی که درهفته دولت امسال به بهره برداری می رسند، برنامه های فرهنگی ، نصب بنر با موضوع اقدامات صورت گرفته در طول یکسال و چهارساله خود را در مقابل ادارت به نمایش بگذارند.

وی در ادامه ضمن شرح وظایف کمیته های شکل گرفته در ستاد گرامیداشت هفته دولت در شهرستان گفت: در این جلسه مسئولین کمیته های فرعی مشخص شده  اند (بخشداران تابعه)که سایر اعضای ستاد باید  همکاری کنند.

فرماندار شهرستان شازند با تاکید بر لزوم بیان خدمات و دستاوردهای دولت ونظام جمهوری اسلامی برای مردم اظهار داشت : انتشار دستاوردها و عملکرد دولت در جامعه سبب تقویت روحیه امید و نشاط در مردم می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با تاکید بر لزوم جلب رضایتمندی مردم در برهه حساس کنونی افزود : حضور مسئولان در بین مردم و پاسخگویی شفاف به مطالبات آنها می تواند نقش موثری در جلب رضایتمندی اقشار مختلف مردم داشته باشد و هفته دولت فرصت گران‌ بهایی برای تقویت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت است و فرصتی است تا مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه ‌های دولتی آشنا شده و به این باور برسند که مردان دولت هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و خشنودی خلق خدا و ایجاد جامعه‌ای سراسر شور و نشاط و امید ندارند .
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان در ادامه با بیان اینکه هفته دولت نمادی از وحدت و همدلی میان مردم و دولت اسلامی است، خاطرنشان کرد: بزرگداشت هفته دولت از مبانی ارزشی و اعتقادی جامعه است که مسئولان جامعه باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر آن اهتمام ورزند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها