Portal_background_image

اولين جلسه هماهنگي گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي شهرستان شازند

اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست فرماندار و با حضور جمعی از مسوولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح روز سه شنبه 18 دیماه، اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست مصطفی عرب فرماندار و با حضور سرپرست معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری، بخشداران و جمعی از مسوولان شهرستان برگزار شد.
مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما سه رکن دارد که رکن رکین آن، مردم هستند که همواره در تمام صحنه‌ها حضور داشته و پشتیبان این نظام انقلاب به شمار می‌روند.
وی تصریح کرد:‌ رکن دوم امام(ره) و رهبری داهیانه ایشان است که همچنان نیز ادامه دارد و سومین رکن اسلامی بودن انقلاب است که خمیرمایه وصل نیروها به یکدیگر بود و تا امروز نیز ادامه دارد و کماکان این 3 رکن نقش اساسی در فائق آمدن به مشکلات کشور می باشد.
فرماندار شهرستان شازند افزود: از پیش از انقلاب، دخالت‌های دشمنان انقلاب بخصوص آمریکا جنایت کار مشخص بوده و هست و در حوادث مختلف ( لانه جاسوسی آمریکا، حادثه طبس، تحریم ها و فشارهای اقتصادی و ...) دشمنی خود را ثابت کرده‌اند به خیال اینکه  مردم را از انقلاب جدا و تفرقه‌انگیزی کنند اما خوشبختانه علی رغم همه فشارها موفق نبوده‌اند.
عرب اظهار کرد: در قبال انقلاب، در بحث اطلاع‌رسانی کم کاری شده و باید تقویت شود و رخدادها و اتفاقات مربوط به انقلاب به نسل جوان منتقل شود چرا که دشمنان تمام سنین جامعه را هدف قرار داده اند و از تمام ابزارهای خود برای به انحراف کشاندن مردم استفاده می‌کند.
عرب با بیان اینکه شعار کلیدی در دهه فجر "افتخار به گذشته و امید به آینده است" تصریح کرد: افتخار به گذشته در کنار آسیب شناسی و تلاش برای رفع آنها و امید به آینده توسط صاحبان رسانه و تریبون باید مورد توجه قرار گیرد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها