Portal_background_image

اعتبارنامه نماينده منتخب مردم شهرستان شازند در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، امضا و اعطا شد

فرماندار اعتبارنامه نماینده مردم شهرستان شازند در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به علی ابراهیمی منتخب مردم این شهرستان اعطا کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند؛ صبح امروز جمعه 31 اردیبهشت ماه، آخرین جلسه هیات اجرائی مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ریاست غلامعباس میرزائی فرماندار و با حضور اعضاء هیات اجرایی، هیات نظارت شهرستان و علی ابراهیمی نماینده مردم شهرستان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

غلامعباس میرزایی فرماندار شهرستان شازند ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه ولادت حضرت ولی عصر(عج) گفت: خوشبختانه در دو مرحله انتخابات برگزار شده، شهرستان شازند یکی از کم حاشیه ترین حوزه های انتخاباتی بود.

وی افزود: بیش از 3 هزار نفر اعم از عوامل اجرایی و نظارت و بازرسی و... در برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر این انتخابات با یکدیگر همکاری داشتند.

فرماندار شهرستان شازند در ادامه ضمن تشکر از حضور باشکوه و دشمن شکن مردم ایران اسلامی و به ویژه مردم شهرستان شازند در پای صندوقهای رأی اظهار کرد: تبریک اصلی مختص این مردم است که با حضور بیش از 80 درصدی خود در انتخابات برگ زرین دیگری را بر افتخارات این مرز و بوم رقم زدند.

میرزایی در ادامه ضمن آرزوی توفیق برای نماینده منتخب مردم شهرستان شازند خاطر نشان کرد: امیدواریم که آقای ابراهیمی در راستای اعتلا و پیشرفت بیش از پیش شهرستان شازند و تدوین و تبیین قوانین و همچنین پیگیری مطالبات مردم تمام تلاش خود را به کار بندد.

علی ابراهیمی نماینده منتخب مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: پیروز واقعی این رقابتها، مردم ایران اسلامی و شهرستان شازند بودند که حضوری پر رنگ در انتخابات داشتند.

وی ضمن تقدیر از مردم شهرستان شازند هم به خاطر حضور پر شور و هم به خاطر به عهده گذاشتن مسئولیت خطیر نمایندگی مجلس به وی و همچنین تشکر از دست اندرکاران برگزاری انتخابات افزود: فصل رقابت تمام شده و اکنون فصل رفاقت هاست و با شروع کار، حتماً با کاندیداهایی که در عرصه بودند تماس حاصل شده و با همدلی و همزبانی تعالی و پیشرفت شهرستان را هدف قرار خواهیم داد.

و در پایان این جلسه غلامعباس میرزائی فرماندار اعتبار نامه نماینده مردم شهرستان شازند در  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، را به علی ابراهیمی منتخب مردم این شهرستان اعطا کرد.مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها