Portal_background_image

آيين پويش همگاني كاشت نهال و بذر در شهر سبز مهاجران

آیین پویش همگانی کاشت نهال و بذر در شهر سبز مهاجران با حضور استاندار استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند ، سید علی آقازاده در آیین پویش همگانی کاشت نهال و بذر در شهر سبز مهاجران اظهار داشت: شهر مهاجران سرآمد شهرهای جدید کشور است مساحت این شهر هزار و ۱۰۰ هکتار و دارای ۱۷۰ هکتار فضای سبز است که با این تفاسیر می‌توان گفت فضای سرانه هر شهروند در شهر مهاجران ۸۰ مترمربع است و این در حالی است که میانگین کشوری برای هر شهروند بین ۱۸ تا ۲۰ مترمربع است.
وی افزود: میزان فضای سبز شهر مهاجران چهار برابر سرانه کشوری است.
استاندار مرکزی گفت: همچنین در راستای، کاهش آلودگی هوا، تلطیف هوا و توسعه فضای سبز، نهضت درختکاری از اواخر پاییز آغاز و تا ۱۵ اسفندماه تداوم داشته باشد.
آقازاده همچنین در خصوص اقدامات انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: بر اساس ستاد انتخابات کشور، استان مرکزی در خصوص اقدامات هیأت‌های اجرایی و تأیید و رد صلاحیت‌ها منطبق با ضوابط قانونی عمل کرده و از استان‌های موفق کشور بوده است.
وی تصریح کرد: فرمانداران طی سه هفته گذشته با تشکیل هیأت های اجرایی توانستند بر اساس ضوابط و مستندات قانونی و با بی‌طرفی کامل، کار را به اتمام رسانند.
فرماندار شهرستان شازند نیز در این آیین گفت: در سال جاری تاکنون چهار آیین جنگلانه در راستای افزایش سرانه فضای سبز  و توجه ویژه به مباحث زیست‌محیطی در شهرستان شازند برگزار شده است.  


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان شازند


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها